१६ श्रावण २०७८, शनिबार
July 31, 2021, Saturday

नेपाली कांग्रेस प्रत्यक्ष तर्फ बिजयी उमेद्वारहरुको अन्तीम नामावली यस्तो आयो

नेपाली कांग्रेस प्रत्यक्ष तर्फ बिजयी उमेद्वारहरुको अन्तीम नामावली यस्तो आयो
उम्मेदवारहरु
क्र.स नाम जिल्ला – क्षेत्र चुनाव चिह्न मत परिणाम कैफियत निकत्तम प्रतिद्व्न्दी
विजयकुमार गच्छदार सुनसरी क्षेत्र नं. ३  ३८९७२ बिजयी भगवती चाैधरी – नेकपा एमाले(३८६५१)
अमरेशकुमार सिंह सर्लाही क्षेत्र नं. ४  २९६७५ बिजयी राकेश मिश्र – राष्ट्रिय जनता पार्टी(२८१३६)
प्रदीप गिरी सिरहा क्षेत्र नं. १  २३९५१ बिजयी गंगाप्रसाद यादव – नेकपा एमाले(२१३७१)
देवेन्द्रराज कँडेल नवलपरासी पश्चिम क्षेत्र नं. २  ३४१३० बिजयी घनश्याम यादव – माओवादी केन्द्र(२३८९८)
डा. शशांक कोइराला नवलपुर क्षेत्र नं. १  ४०६२० बिजयी भविश्वर पराजुली – माओवादी केन्द्र(३६५९६)
सिताराम मेहता सुनसरी क्षेत्र नं. २  ४१४९५ बिजयी डम्बर सुवेदी – माओवादी केन्द्र(३५३४९)
डा. नारायण खड्का उदयपुर क्षेत्र नं. १  ३३१४२ बिजयी मञ्जु चाैधरी – नेकपा एमाले(३२५९४)
ज्ञानेन्द्रबहादुर कार्की सुनसरी क्षेत्र नं. ४  ३२३४७ बिजयी रमेश श्रेष्ठ – नेकपा एमाले(२५७५०)
उमाकान्त चाैधरी बारा क्षेत्र नं. १  २४४५० बिजयी अच्युत मैनाली – नेकपा एमाले(२२०३०)
१० तेजुलाल चाैधरी सप्तरी क्षेत्र नं. ४  १४८८६ बिजयी मृगेन्द्रकुमार सिंह – राष्ट्रिय जनता पार्टी(९२२७)
११ अभिशेकप्रताप साह कपिलवस्तु क्षेत्र नं. ३  २०००१ बिजयी मंगलप्रसाद गुप्‍ता – संघीय फोरम(१५८२६)
१२ प्रमोदकुमार यादव रूपन्देही क्षेत्र नं. ४  ३१७१८ बिजयी शर्वेन्द्रनाथ शुक्ला – राष्ट्रिय जनता पार्टी(२०४१६)
१३ भरतकुमार साह रूपन्देही क्षेत्र नं. ५  ३३०८८ बिजयी डिलाराम अाचार्य – माओवादी केन्द्र(२०४३८)
१४ सञ्जयकुमार गाैतम बर्दिया क्षेत्र नं. १  ४४८२९ बिजयी बामदेव गाैतम – नेकपा एमाले(४४०७६)
१५ देवप्रसाद तिमल्सिना राैतहट क्षेत्र नं. ४  २८२२८ बिजयी डा. बंशीधर मिश्र – नेकपा एमाले(२३००३)
१६ शेरबहादुर देउवा डडेल्धुरा क्षेत्र नं. १  २७०४४ बिजयी खगराज भट्ट – माओवादी केन्द्र(२१११५)
१७ मोहम्मद अफ्ताव अालम राैतहट क्षेत्र नं. २  १८८३३ बिजयी किरण साह – संघीय फोरम(१६८६५)
१८ भीमसेनदास प्रधान काठमाडाैं क्षेत्र नं. ६  १६७८५ बिजयी झक्कु सुवेदी – माओवादी केन्द्र(१५४८५)
१९ मिनेन्द्र रिजाल मोरङ क्षेत्र नं. २  ३५८१९ बिजयी ऋषिकेश पोखरेल – नेकपा एमाले(३४०१४)
२० राजनकुमार केसी काठमाडाैं क्षेत्र नं. १०  २४१९० बिजयी हितमान शाक्य – माओवादी केन्द्र(२१९०७)
२१ मोहन अाचार्य रसुवा क्षेत्र नं. १  १४४५३ बिजयी जनार्दन ढकाल – नेकपा एमाले(१०२७८)
२२ गगनकुमार थापा काठमाडाैं क्षेत्र नं. ४  २१५५८ बिजयी राजन भट्टरार्इ – नेकपा एमाले(१८१४०)
२३ प्रकाशमान सिंह काठमाडाैं क्षेत्र नं. १  १०९३७ बिजयी रविन्द्र मिश्र – विकेकशील साझा पार्टी(१०२१८)

Related News

जनकलाल शर्मा स्मृति शतबार्षिकी भर्चुअल कार्यक्रम भव्यताका साथ सम्पन्न
जनकलाल शर्मा स्मृति शतबार्षिकी भर्चुअल कार्यक्रम भव्यताका साथ सम्पन्न
  • २८ मंसिर २०७४, बिहीबार

बैशाख १७, २०७८ इलाम, क्याबुङ, क्याबुङ विकास प्रतिष्ठानको आयोजना तथा नेपाल प्रज्ञा प्रतिष्ठानको सहकार्यमा जनकलाल शर्मा स्मृति शतवार्षिकी भर्चुअल कार्यक्रम...

आयुर्वेद उद्योगलाई नयाँ उचाईमा पुर्याउन औषधी व्यवस्था विभाग र आयुर्वेद औषधि उत्पादक संघ बीच बिशेष छलफल
आयुर्वेद उद्योगलाई नयाँ उचाईमा पुर्याउन औषधी व्यवस्था विभाग र आयुर्वेद औषधि उत्पादक संघ बीच बिशेष छलफल
  • २८ मंसिर २०७४, बिहीबार

 Namaraj Bhatta, Source: Healthnewsnepal काठमाडौं, २१ कार्तिक २०७७ नेपाल औषधि व्यवस्था विभाग र नेपाल आयुर्वेद औषधि उत्पादक संघ (AMPAN) बीच...

नेपाल तालिम तथा रोजगार व्यवसायी महासंघको आयोजनामा एक दिवसीय भर्चुअल प्रथम बागमती प्रदेश अधिवेसन आयोजना हुँदै
नेपाल तालिम तथा रोजगार व्यवसायी महासंघको आयोजनामा एक दिवसीय भर्चुअल प्रथम बागमती प्रदेश अधिवेसन आयोजना हुँदै
  • २८ मंसिर २०७४, बिहीबार

यहि श्रावण ३१ गते शनिवार विहान ८ बजेबाट प्राविधिक र सीपमूलक जनशक्ति उत्पादन गर्दै तालिम र रोजगारका क्षेत्रमा दुई दशक...

TOP