१ कार्तिक २०७८, सोमबार
October 18, 2021, Monday

नेकपा माओवादी केन्द्रबाट बिजयी उमेद्वारको अन्तीम नामावली यस्तो आयो

नेकपा माओवादी केन्द्रबाट बिजयी उमेद्वारको अन्तीम नामावली यस्तो आयो
उम्मेदवारहरु
क्र.स नाम जिल्ला – क्षेत्र चुनाव चिह्न मत परिणाम कैफियत निकत्तम प्रतिद्व्न्दी
रामेश्वर राय यादव सर्लाही क्षेत्र नं. ३  २२३६७ बिजयी हरेशप्रसाद महतो – नेपाली कांग्रेस(१४९२९)
मातृकाप्रसाद यादव धनुषा क्षेत्र नं. १  २६४१६ बिजयी दीपक कार्की – संघीय फोरम(१७२८४)
टोपबहादुर रायमाझी अर्घाखाँची क्षेत्र नं. १  ५०२८५ बिजयी रामबहादुर बिसी – नेपाली कांग्रेस(३१९४१)
सुरेशचन्द्र दास सिरहा क्षेत्र नं. २  २०१४८ बिजयी शत्रुघ्नसिंह कोइरी – संघीय फोरम(१७२६०)
पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड चितवन क्षेत्र नं. ३  ४८२६९ बिजयी विक्रम पाण्डे – राप्रपा प्रजातान्त्रिक(३८९४२)
गजेन्द्र महत जुम्ला क्षेत्र नं. १  २२१७३ बिजयी देवेन्द्रबहादुर शाही – नेपाली कांग्रेस(१४१४९)
हिमाल किराती उदयपुर क्षेत्र नं. २  २२५५१ बिजयी नारायण बहादुर कार्की – नेपाली कांग्रेस(१५४५५)
हेमकुमार रार्इ सोलुखुम्बु क्षेत्र नं. १  २०७४७ बिजयी बलबहादुर केसी – नेपाली कांग्रेस(१७२९४)
टेकबहादुर बस्नेत सल्यान क्षेत्र नं. १  ४०८९७ बिजयी राजेन्द्रबहादुर शाह – नेपाली कांग्रेस(२९६६७)
१० हरिबोल गजुरेल सिन्धुली क्षेत्र नं. २  ३०१७९ बिजयी नरेन्द्रजंग थापा – नेपाली कांग्रेस(१८१२७)
११ बिना मगर कञ्चनपुर क्षेत्र नं. १  ३८४६७ बिजयी दिवानसिंह विष्ट – नेपाली कांग्रेस(१९२१९)
१२ गिरिराजमणि पोखरेल महोत्तरी क्षेत्र नं. १  २३७७६ बिजयी लक्ष्मी महतो – संघीय फोरम(१९४९२)
१३ लेखराज भट्ट कैलाली क्षेत्र नं. ४  ३१३५९ बिजयी सुनिलकुमार भण्डारी – नेपाली कांग्रेस(२०९६०)
१४ महेश्वर गहतराज बाँके क्षेत्र नं. १  ३११७३ बिजयी माधवराज खत्री – नेपाली कांग्रेस(२८२१७)
१५ गंगाबहादुर तामाङ काभ्रेपलाञ्चोक क्षेत्र नं. १  ४३६३१ बिजयी तीर्थ लामा – नेपाली कांग्रेस(३९६०५)
१६ गाैरीशंकर चाैधरी कैलाली क्षेत्र नं. ३  २४८७३ बिजयी रामजनम चाैधरी – नेपाली कांग्रेस(२०४९४)
१७ चक्रपाणि खनाल बलदेव कपिलवस्तु क्षेत्र नं. १  २९७९९ बिजयी दीपकुमार उपाध्याय – नेपाली कांग्रेस(२८८५३)
१८ सन्तबहादुर थारू बर्दिया क्षेत्र नं. २  ५०५५५ बिजयी गोपाल दहित – नेपाली कांग्रेस(३६७३५)
१९ दुर्गाबहादुर रावत कालीकोट क्षेत्र नं. १  २१११२ बिजयी भूपेन्द्रजंग शाही – नेपाली कांग्रेस(१६४०७)
२० प्रभू साह राैतहट क्षेत्र नं. ३  २७७९९ बिजयी जितेन्द्र यादव सुनील – नेपाली कांग्रेस(१८१९३)
२१ सुरेन्द्र कार्की राम झापा क्षेत्र नं. १  ३६१७३ बिजयी विश्वप्रकाश शर्मा – नेपाली कांग्रेस(३३३१०)
२२ हितबहादुर तामाङ नुवाकोट क्षेत्र नं. १  ३६४७३ बिजयी डा. रामशरण महत – नेपाली कांग्रेस(२७९२०)
२३ वर्षमान पुन रोल्पा क्षेत्र नं. १  २०७४१ बिजयी अमरसिंह पुन – नेपाली कांग्रेस(१९९०६)
२४ श्यामकुमार श्रेष्ठ रामेछाप क्षेत्र नं. १  ४२११७ बिजयी कान्छाराम तामाङ – नेपाली कांग्रेस(३५७७१)
२५ सुदन किराती भोजपुर क्षेत्र नं. १  ३४३९४ बिजयी उमेशजंग रायमाझी – नेपाली कांग्रेस(९९३०)
२६ हरि अधिकारी गोरखा क्षेत्र नं. १  २९८६० बिजयी चीनकाजी श्रेष्ठ – नेपाली कांग्रेस(२६६४३)
२७ कृष्णबहादुर महरा दाङ क्षेत्र नं. २  ४००४२ बिजयी राजु खनाल – नेपाली कांग्रेस(२५८९७)
२८ देव गुरूङ लमजुङ क्षेत्र नं. १  ३९४६८ बिजयी दिलबहादुर घर्ती – नेपाली कांग्रेस(३१०३४)
२९ शिवकुमार मण्डल मोरङ क्षेत्र नं. ५  २२९९५ बिजयी अमृत अर्याल – नेपाली कांग्रेस(१९९५३)
३० शक्तिबहादुर बस्नेत जाजरकोट क्षेत्र नं. १  ३२२८१ बिजयी राजीवबिक्रम शाह – नेपाली कांग्रेस(२३२८९)
३१ अमनलाल मोदी मोरङ क्षेत्र नं. ४  ३३५२९ बिजयी महेश अाचार्य – नेपाली कांग्रेस(२६८००)
३२ अग्नि सापकोटा सिन्धुपाल्चोक क्षेत्र नं. १  ४०५०४ बिजयी मोहनबहादुर बस्नेत – नेपाली कांग्रेस(२९७९८)
३३ पम्फा भुसाल ललितपुर क्षेत्र नं. ३  २४०३६ बिजयी मदनबहादुर अमात्य – नेपाली कांग्रेस(२२३२६)
३४ देवेन्द्र पाैडेल बाग्लुङ क्षेत्र नं. २  २८८२७ बिजयी निरज पुन – नेपाली कांग्रेस(१९९०५)
३५ जनार्दन शर्मा पश्चिम रूकुम क्षेत्र नं. १  ३४४०२ बिजयी गोपालजी जंग शाह – नेपाली कांग्रेस(१५६५९)
३६ कमला रोका रूकुम पूर्व क्षेत्र नं. १  १०४३४ बिजयी हरिशंकर घर्तीमगर – नेपाली कांग्रेस(४४०६)

Source: Online Khabar Election Update

Related News

माईतीघर मण्डलामा १८ बर्षीय नुभिव उप्रेतीको हत्या प्रकरणका बारेमा शान्तीपुर्ण आन्दोलन तथा दिप प्रज्वलन
माईतीघर मण्डलामा १८ बर्षीय नुभिव उप्रेतीको हत्या प्रकरणका बारेमा शान्तीपुर्ण आन्दोलन तथा दिप प्रज्वलन
  • २८ मंसिर २०७४, बिहीबार

न्यायको लागि शान्तीपूर्ण आवाज तथा दिप प्रज्वलन आज साझ माईतीघर मण्डलामा १८ बर्षीय नुभिव उप्रेतीको हत्या प्रकरणका बारेमा शान्तीपुर्ण आन्दोलन...

तालिम तथा रोजगार व्यावसायी महासंघ(FPTEN)को महाधिवेसन सम्पन्न – केन्द्रिय​ अध्यक्षमा अच्युत नेपाल​ र​ बागमतिमा बद्रि प्रसाद दाहाल​
तालिम तथा रोजगार व्यावसायी महासंघ(FPTEN)को महाधिवेसन सम्पन्न – केन्द्रिय​ अध्यक्षमा अच्युत नेपाल​ र​ बागमतिमा बद्रि प्रसाद दाहाल​
  • २८ मंसिर २०७४, बिहीबार

काठमाडौ – नेपाल तालिम तथा रोजगार व्यावसायी महासंघ(FPTEN)को दोस्रो महाधिवेसन काठमाडौमा सम्पन्न भ​एको छ र अच्युत नेपालको नेतृत्वमा ३१ जनाको...

जनकलाल शर्मा स्मृति शतबार्षिकी भर्चुअल कार्यक्रम भव्यताका साथ सम्पन्न
जनकलाल शर्मा स्मृति शतबार्षिकी भर्चुअल कार्यक्रम भव्यताका साथ सम्पन्न
  • २८ मंसिर २०७४, बिहीबार

बैशाख १७, २०७८ इलाम, क्याबुङ, क्याबुङ विकास प्रतिष्ठानको आयोजना तथा नेपाल प्रज्ञा प्रतिष्ठानको सहकार्यमा जनकलाल शर्मा स्मृति शतवार्षिकी भर्चुअल कार्यक्रम...

TOP