नेकपा एमालेबाट प्रतिनिधि सभा प्रत्यक्षतर्फ बिजयी उमेद्वारको अन्तीम नामावली यस्तो छ

२८ मंसिर २०७४, बिहीबार

नेकपा एमालेबाट प्रतिनिधि सभा प्रत्यक्षतर्फ बिजयी उमेद्वारको अन्तीम नामावली यस्तो छ

पद्माकुमारी अर्याल स्याङ्जा क्षेत्र नं. २  ३५१४२ बिजयी गोपालमान श्रेष्ठ – नेपाली कांग्रेस(३१४३६)
झपट रावल कैलाली क्षेत्र नं. २  २५१५७ बिजयी मोहनसिंह राठाैर – नेपाली कांग्रेस(२३३१३)
नारायण मरासिनी स्याङ्जा क्षेत्र नं. १  ३९४३३ बिजयी राजु थापा – नेपाली कांग्रेस(२८७३१)
दिपकप्रकाश भट्ट कञ्चनपुर क्षेत्र नं. ३  २६३६४ बिजयी रमेश लेखक – नेपाली कांग्रेस(२६१०६)
राजेन्द्र गाैतम संखुवासभा क्षेत्र नं. १  ३२७३९ बिजयी दीपक खड्का – नेपाली कांग्रेस(३१६०९)
गोकुल बास्कोटा काभ्रेपलाञ्चोक क्षेत्र नं. २  ५४४२७ बिजयी मधु अाचार्य – नेपाली कांग्रेस(३६५७९)
दलबहादुर रानामगर पाल्पा क्षेत्र नं. १  ३२५४९ बिजयी विजयराज घिमिरे – नेपाली कांग्रेस(२३९९३)
गणेश पहाडी सिन्धुली क्षेत्र नं. १  ३२५२९ बिजयी प्रेमचन्द्र दाहाल – नेपाली कांग्रेस(२२३८९)
महेश बस्नेत भक्तपुर क्षेत्र नं. २  ३६४१२ बिजयी दमननाथ ढुंगाना – नेपाली कांग्रेस(१८६८७)
१० प्रेम अाले डोटी क्षेत्र नं. १  ३२५१० बिजयी वीरबहादुर बलायर – नेपाली कांग्रेस(३०८७८)
११ रघुवीर महासेठ धनुषा क्षेत्र नं. ४  २२५३२ बिजयी महेन्द्र यादव – नेपाली कांग्रेस(१९९९१)
१२ नन्दलाल रोकाय बाँके क्षेत्र नं. ३  ३१६०१ बिजयी बादशाह कुर्मी – नेपाली कांग्रेस(२६६१७)
१३ भवानी खापुङ तेह्रथुम क्षेत्र नं. १  २१३३५ बिजयी सीता गुरूङ – नेपाली कांग्रेस(१९३१४)
१४ तिलक महत नवलपुर क्षेत्र नं. २  ३९०५३ बिजयी विष्णुकुमार कार्की – नेपाली कांग्रेस(३७७२०)
१५ नरबहादुर धामी कञ्चनपुर क्षेत्र नं. २  ३३३२० बिजयी एनपी साउद – नेपाली कांग्रेस(२४८९३)
१६ पदम गिरी पर्वत क्षेत्र नं. १  ३९२७५ बिजयी अर्जुनप्रसाद जोशी – नेपाली कांग्रेस(२६८०१)
१७ यज्ञ वोगटी अछाम क्षेत्र नं. २  २१९६५ बिजयी पुष्पबहादुर शाह – नेपाली कांग्रेस(१९१०६)
१८ सुरेन्द्र पाण्डे चितवन क्षेत्र नं. १  ५०८९६ बिजयी राजेन्द्र बुर्लाकोटी – नेपाली कांग्रेस(३६४५४)
१९ जयकुमार रार्इ सुनसरी क्षेत्र नं. १  ४४५२८ बिजयी अशोक रार्इ – संघीय फोरम(२२१२३)
२० मेटमणि चाैधरी दाङ क्षेत्र नं. १  ३११८९ बिजयी सुशीला चाैधरी – नेपाली कांग्रेस(१९७५५)
२१ नवराज रावत सुर्खेत क्षेत्र नं. २  ३७४४७ बिजयी हृदयराम थानी – नेपाली कांग्रेस(२८६४६)
२२ भीमबहादुर रावल अछाम क्षेत्र नं. १  २४८८३ बिजयी भरतकुमार स्वाँर – नेपाली कांग्रेस(१७७१९)
२३ छविलाल विश्वकर्मा रूपन्देही क्षेत्र नं. १  ३४७५२ बिजयी अब्दुल रज्जाक गद्दी – नेपाली कांग्रेस(२६८८५)
२४ कृष्णभक्त पोखरेल चितवन क्षेत्र नं. २  ४४६७० बिजयी शेषनाथ अधिकारी – नेपाली कांग्रेस(२७३१४)
२५ लिलानाथ श्रेष्ठ सिरहा क्षेत्र नं. ३  २३२७२ बिजयी अशेश्वर यादव – संघीय फोरम(२१२२०)
२६ पवित्रा निराैला खरेल झापा क्षेत्र नं. २  ४५८१७ बिजयी उद्धव थापा – नेपाली कांग्रेस(३२०५०)
२७ नारदमुनी राना थारू कैलाली क्षेत्र नं. ५  २७२०२ बिजयी अारजु राणा देउवा – नेपाली कांग्रेस(२२३२२)
२८ खगराज अधिकारी कास्की क्षेत्र नं. १  ३९३४२ बिजयी यज्ञबहादुर थापा – नेपाली कांग्रेस(२५८२६)
२९ कृष्णकुमार श्रेष्ठ किसान तनहूँ क्षेत्र नं. १  ३४४८० बिजयी रामचन्द्र पाैडेल – नेपाली कांग्रेस(२७६५३)
३० केपी शर्मा अोली झापा क्षेत्र नं. ५  ५७१३९ बिजयी डा. खगेन्द्र अधिकारी – नेपाली कांग्रेस(२८२९७)
३१ हिराचन्द्र केसी दाङ क्षेत्र नं. ३  ४०२८७ बिजयी दीपक गिरी – नेपाली कांग्रेस(३३७३०)
३२ केदार सिग्देल तनहूँ क्षेत्र नं. २  ३२९२४ बिजयी शंकर भण्डारी – नेपाली कांग्रेस(२९६४५)
३३ नारायणप्रसाद खतिवडा नुवाकोट क्षेत्र नं. २  ३६८९२ बिजयी अर्जुननरसिंह केसी – नेपाली कांग्रेस(२६३३५)
३४ र्इश्वर पोखरेल काठमाडाैं क्षेत्र नं. ५  २३०२९ बिजयी डा. प्रकाशशरण महत – नेपाली कांग्रेस(१३१६९)
३५ राजबहादुर बुढा दैलेख क्षेत्र नं. २  २३३२३ बिजयी शिवराज जोशी – नेपाली कांग्रेस(१६६३४)
३६ रविन्द्रराज शर्मा दैलेख क्षेत्र नं. १  २३७६७ बिजयी दीपककुमार शाही – राप्रपा(१७२०३)
३७ ध्रुव शाही सुर्खेत क्षेत्र नं. १  ३६७५९ बिजयी पूर्णबहादुर खड्का – नेपाली कांग्रेस(३३३७७)
३८ सोमप्रसाद पाण्डे पाल्पा क्षेत्र नं. २  ३४८९९ बिजयी हरिप्रसाद नेपाल – नेपाली कांग्रेस(२४५५४)
३९ गोकर्ण विष्ट गुल्मी क्षेत्र नं. २  ३४६१८ बिजयी चन्द्रबहादुर केसी – नेपाली कांग्रेस(२०१५६)
४० प्रदीप ज्ञवाली गुल्मी क्षेत्र नं. १  ३७८१४ बिजयी चन्द्र भण्डारी – नेपाली कांग्रेस(३०२५६)
४१ सुवासचन्द्र नेम्वाङ इलाम क्षेत्र नं. २  ३३५१४ बिजयी केशव थापा – नेपाली कांग्रेस(२६८६०)
४२ झलनाथ खनाल इलाम क्षेत्र नं. १  ३६८०७ बिजयी भुपेन्द्र कट्टेल – नेपाली कांग्रेस(१९६२७)
४३ घनश्याम भुसाल रूपन्देही क्षेत्र नं. ३  ३२८६६ बिजयी दीपक बोहोरा – राप्रपा प्रजातान्त्रिक(२७४२२)
४४ विष्णु पाैडेल रूपन्देही क्षेत्र नं. २  ४४००९ बिजयी युवराज गिरी – नेपाली कांग्रेस(२१९४६)
४५ लालप्रसाद सावाँ लिम्वू झापाक्षेत्र नं. ४  ४३५१५ बिजयी देउकुमार थेवे – नेपाली कांग्रेस(२६८२२)
४६ कृष्ण दाहाल मकवानपुर क्षेत्र नं. १  ४०६३१ बिजयी कमल थापा – राप्रपा(३४६५८)
४७ विरोध खतिवडा मकवानपुर क्षेत्र नं. २  ४४७४४ बिजयी महालक्ष्मी डिना उपाध्याय – नेपाली कांग्रेस(३२६८१)
४८ बिशाल भट्टरार्इ खोटाङ क्षेत्र नं. १  ३६३२९ बिजयी सरस्वती वजिमय – नेपाली कांग्रेस(२२४३२)
४९ दामोदर भण्डारी बैतडी क्षेत्र नं. १  ३९५२४ बिजयी नरबहादुर चन्द – नेपाली कांग्रेस(२८२९१)
५० जगत विश्वकर्मा कास्की क्षेत्र नं. ३  ३२६९० बिजयी शुक्रराज शर्मा – नेपाली कांग्रेस(२४३०४)
५१ राजेन्द्र रार्इ धनकुटा क्षेत्र नं. १  ३७३३३ बिजयी सुनिलबहादुर थापा – राप्रपा प्रजातान्त्रिक(२६८७४)
५२ नवराज सिलवाल ललितपुर क्षेत्र नं. १  २६९४६ बिजयी उदयशम्शेर राणा – नेपाली कांग्रेस(२०७२९)
५३ कृष्णगोपाल श्रेष्ठ काठमाडाैं क्षेत्र नं. ९  २२८५२ बिजयी ध्यानगोविन्द रञ्जित – नेपाली कांग्रेस(१४८०२)
५४ माधवकुमार नेपाल काठमाडाैं क्षेत्र नं. २  २७३६६ बिजयी दिपक कुइँकेल – नेपाली कांग्रेस(१४९०२)
५५ रामवीर मानन्धर काठमाडाैं क्षेत्र नं. ७  १८१०२ बिजयी विक्रमबहादुर थापा – राप्रपा(१००७९)
५६ रविन्द्र अधिकारी कास्की क्षेत्र नं. २  २७२०७ बिजयी देवराज चालिसे – नेपाली कांग्रेस(१८६६१)
५७ पार्वत गुरूङ दोलखा क्षेत्र नं. १  ५५९५४ बिजयी रूद्र खड्का – नेपाली कांग्रेस(२४८१३)
५८ कृष्ण रार्इ काठमाडाैं क्षेत्र नं. ३  १९१६९ बिजयी अम्बिका बस्नेत – नेपाली कांग्रेस(१४८८४)
५९ बसन्तकुमार नेम्वाङ पाँचथर क्षेत्र नं. १  ३८६४२ बिजयी भीष्म अाङदेम्बे – नेपाली कांग्रेस(२८०२५)
६० खेम लोहनी धादिङ क्षेत्र नं. २  ३६२५६ बिजयी दिलमान पाख्रिन – नेपाली कांग्रेस(३५६१६)
६१ घनश्याम खतिवडा मोरङ क्षेत्र नं. १  ३७५२४ बिजयी डिगबहादुर लिम्वू – नेपाली कांग्रेस(३१४३६)
६२ शेरबहादुर तामाङ सिन्धुपाल्चोक क्षेत्र नं. २  ३८४०१ बिजयी पशुपति समशेर राणा – राप्रपा प्रजातान्त्रिक(३०३६९)
६३ यज्ञराज सुनुवार अोखलढुंगा क्षेत्र नं. १  ३२५८० बिजयी रामहरि खतिवडा – नेपाली कांग्रेस(२७३३७)
६४ जीवनराम श्रेष्ठ काठमाडाैं क्षेत्र नं. ८  १३३९७ बिजयी नविन्द्रराज जोशी – नेपाली कांग्रेस(१२९९३)
६५ लालबाबु पण्डित मोरङ क्षेत्र नं. ६  ३३९४१ बिजयी डा. शेखर कोइराला – नेपाली कांग्रेस(३३२६६)
६६ भूमि त्रिपाठी धादिङ क्षेत्र नं. १  ४९१२१ बिजयी विश्व अर्याल – नेपाली कांग्रेस(२१९६८)
६७ भानुभक्त ढकाल मोरङ क्षेत्र नं. ३  ४२४१३ बिजयी सुनिलकुमार शर्मा – नेपाली कांग्रेस(४०५०७)
६८ डा. सूर्य पाठक बाग्लुङ क्षेत्र नं. १  ३३६५७ बिजयी चम्पादेवी खड्का – नेपाली कांग्रेस(२०६१६)
६९ कृष्णलाल महर्जन ललितपुर क्षेत्र नं. २  २७७१३ बिजयी चन्द्र महर्जन – नेपाली कांग्रेस(१६९४५)
७० योगेश भट्टरार्इ ताप्लेजुङ क्षेत्र नं. १  २९४७९ बिजयी केशव दाहाल – नेपाली कांग्रेस(१६८८८)
७१ गणेश ठगुन्ना दार्चुला क्षेत्र नं. १  २८९९८ बिजयी विक्रम सिंह – नेपाली कांग्रेस(२२२३३)
७२ धनबहादुर बुढा डोल्पा क्षेत्र नं. १  ११७६१ बिजयी अंगद बुढा – नेपाली कांग्रेस(३१६७)
७३ लालबहादुर थापा बाजुरा क्षेत्र नं. १  २८०६५ बिजयी कविराज पण्डित – नेपाली कांग्रेस(२३१८१)
७४ गोपाल बम मुगु क्षेत्र नं. १  १३०३४ बिजयी हस्तबहादुर मल्ल – नेपाली कांग्रेस(९८६१)
७५ भुपेन्द्रबहादुर थापा म्याग्दी क्षेत्र नं. १  २३३०८ बिजयी खम्वीर गर्वुजा – नेपाली कांग्रेस(२०९८०)
७६ भैरवबहादुर सिंह बझाङ क्षेत्र नं. १  ३४६१२ बिजयी पृथ्वीबहादुर सिंह – नेपाली कांग्रेस(२६९१०)
७७ प्रेमप्रसाद तुलाचन मुस्ताङ क्षेत्र नं. १  ३५४४ बिजयी रोमी गाैचन थकाली – नेपाली कांग्रेस(३१८१)
७८ पाल्देन छोपाङ गुरूङ मनाङ क्षेत्र नं. १  २३०० बिजयी टेकबहादुर गुरूङ – नेपाली कांग्रेस(२०२१)

Source: Onlinekhabar Election