६ बैशाख २०७८, सोमबार
April 19, 2021, Monday

नेकपा माओवादी केन्द्रबाट हालसम्म बिजयी उमेद्वारहरुको जानकारीका लागि प्रस्तुत सामग्रीको लिंक

नेकपा माओवादी केन्द्रबाट हालसम्म बिजयी उमेद्वारहरुको  जानकारीका लागि प्रस्तुत सामग्रीको लिंक

नेकपा माओवादी केन्द्रबाट हालसम्म बिजयी उमेद्वारहको जानकारीका लागि प्रस्तुत सामग्रीको लिंक
क्र.स नाम जिल्ला – छेत्र चुनाव चिह्न मत परिणाम कैफियत निकत्तम प्रतिद्व्न्दी
१ दुर्गाबहादुर रावत कालीकोट क्षेत्र नं. १ २१११२ बिजयी भूपेन्द्रजंग शाही – नेपाली कांग्रेस(१६४०७)
२ चक्रपाणि खनाल बलदेव कपिलवस्तु क्षेत्र नं. १२९७९९ बिजयी दीपकुमार उपाध्याय – नेपाली कांग्रेस(२८८५३)
३ प्रभू साह राैतहट क्षेत्र नं. ३ २७७९९ बिजयी जितेन्द्र यादव सुनील – नेपाली कांग्रेस(१८१९३)
४ सन्तबहादुर थारू बर्दिया क्षेत्र नं. २ ५०५५५ बिजयी गोपाल दहित – नेपाली कांग्रेस(३६७३५)
५ सुरेन्द्र कार्की राम झापा क्षेत्र नं. १ ३६१७३ बिजयी विश्वप्रकाश शर्मा – नेपाली कांग्रेस(३३३१०)
६ हितबहादुर तामाङ नुवाकोट क्षेत्र नं. १ ३६४७३ बिजयी डा. रामशरण महत – नेपाली कांग्रेस(२७९२०)
७ वर्षमान पुन रोल्पा क्षेत्र नं. १ २०७४१ बिजयी अमरसिंह पुन – नेपाली कांग्रेस(१९९०६)
८ श्यामकुमार श्रेष्ठ रामेछाप क्षेत्र नं. १ ४२११७ बिजयी कान्छाराम तामाङ – नेपाली कांग्रेस(३५७७१)
९ हिमाल किराती उदयपुर क्षेत्र नं. २ २२५५१ बिजयी नारायण बहादुर कार्की – नेपाली कांग्रेस(१५४५५)
१० हरिबोल गजुरेल सिन्धुली क्षेत्र नं. २ ३०१७९ बिजयी नरेन्द्रजंग थापा – नेपाली कांग्रेस(१८१२७)
११ गजेन्द्र महत जुम्ला क्षेत्र नं. १ २२१७३ बिजयी देवेन्द्रबहादुर शाही – नेपाली कांग्रेस(१४१४९)
१२ हेमकुमार रार्इ सोलुखुम्बु क्षेत्र नं. १ २०७४७ बिजयी बलबहादुर केसी – नेपाली कांग्रेस(१७२९४)
१३ सुदन किराती भोजपुर क्षेत्र नं. १ ३४३९४ बिजयी उमेशजंग रायमाझी – नेपाली कांग्रेस(९९३०)
१४ हरि अधिकारी गोरखा क्षेत्र नं. १ २९८६० बिजयी चीनकाजी श्रेष्ठ – नेपाली कांग्रेस(२६६४३)
१५ कृष्णबहादुर महरा दाङ क्षेत्र नं. २ ४००४२ बिजयी राजु खनाल – नेपाली कांग्रेस(२५८९७)
१६ देव गुरूङ लमजुङ क्षेत्र नं. १ ३९४६८ बिजयी दिलबहादुर घर्ती – नेपाली कांग्रेस(३१०३४)
१७ शिवकुमार मण्डल मोरङ क्षेत्र नं. ५ २२९९५ बिजयी अमृत अर्याल – नेपाली कांग्रेस(१९९५३)
१८ शक्तिबहादुर बस्नेत जाजरकोट क्षेत्र नं. १ ३२२८१ बिजयी राजीवबिक्रम शाह – नेपाली कांग्रेस(२३२८९)
१९ अमनलाल मोदी मोरङ क्षेत्र नं. ४ ३३५२९ बिजयी महेश अाचार्य – नेपाली कांग्रेस(२६८००)
२० अग्नि सापकोटा सिन्धुपाल्चोक क्षेत्र नं. १ ४०५०४ बिजयी मोहनबहादुर बस्नेत – नेपाली कांग्रेस(२९७९८)
२१ पम्फा भुसाल ललितपुर क्षेत्र नं. ३ २४०३६ बिजयी मदनबहादुर अमात्य – नेपाली कांग्रेस(२२३२६)
२२ देवेन्द्र पाैडेल बाग्लुङ क्षेत्र नं. २ २८८२७ बिजयी निरज पुन – नेपाली कांग्रेस(१९९०५)
२३ जनार्दन शर्मा पश्चिम रूकुम क्षेत्र नं. १ ३४४०२ बिजयी गोपालजी जंग शाह – नेपाली कांग्रेस(१५६५९)
२४ कमला रोका रूकुम पूर्व क्षेत्र नं. १ १०४३४ बिजयी हरिशंकर घर्तीमगर – नेपाली कांग्रेस(४४०६)

Related News

आयुर्वेद उद्योगलाई नयाँ उचाईमा पुर्याउन औषधी व्यवस्था विभाग र आयुर्वेद औषधि उत्पादक संघ बीच बिशेष छलफल
आयुर्वेद उद्योगलाई नयाँ उचाईमा पुर्याउन औषधी व्यवस्था विभाग र आयुर्वेद औषधि उत्पादक संघ बीच बिशेष छलफल
  • २४ मंसिर २०७४, आईतवार

 Namaraj Bhatta, Source: Healthnewsnepal काठमाडौं, २१ कार्तिक २०७७ नेपाल औषधि व्यवस्था विभाग र नेपाल आयुर्वेद औषधि उत्पादक संघ (AMPAN) बीच...

नेपाल तालिम तथा रोजगार व्यवसायी महासंघको आयोजनामा एक दिवसीय भर्चुअल प्रथम बागमती प्रदेश अधिवेसन आयोजना हुँदै
नेपाल तालिम तथा रोजगार व्यवसायी महासंघको आयोजनामा एक दिवसीय भर्चुअल प्रथम बागमती प्रदेश अधिवेसन आयोजना हुँदै
  • २४ मंसिर २०७४, आईतवार

यहि श्रावण ३१ गते शनिवार विहान ८ बजेबाट प्राविधिक र सीपमूलक जनशक्ति उत्पादन गर्दै तालिम र रोजगारका क्षेत्रमा दुई दशक...

मेरठ लिटरेचर फेस्टिवलको मुख्य सलाहकार समिति सदस्यमा  राधेश्याम लेकालीलाई मनोनयन
मेरठ लिटरेचर फेस्टिवलको मुख्य सलाहकार समिति सदस्यमा राधेश्याम लेकालीलाई मनोनयन
  • २४ मंसिर २०७४, आईतवार

अन्तर्राष्ट्रियस्तरमा साहित्यिक कार्यक्रमको आयोजना गर्दै आएको मेरठ लिटरेचर फेस्टिवलले फेस्टिवल आयोजनाको शीर्ष समिति मुख्य सलाहकार समिति सदस्यको रूपमा अन्तर्राष्ट्रिय नेपाली...

TOP