हालसम्म नेकपा एमाले बामगठबन्धनबाट बिजयी उमेरद्वारहरुको नामावलीको यो झलक पूरापढ्न यो लिंकमा जानुहोस्

२४ मंसिर २०७४, आईतवार

हालसम्म नेकपा एमाले बामगठबन्धनबाट बिजयी उमेरद्वारहरुको नामावलीको यो झलक पूरापढ्न यो लिंकमा जानुहोस्
क्र.स नाम जिल्ला – छेत्र मत परिणाम कैफियत निकत्तम प्रतिद्व्न्दी
१ नारदमुनी राना थारू कैलाली क्षेत्र नं. ५ २७२०२ बिजयी अारजु राणा देउवा – नेपाली कांग्रेस(२२३२२)
२ खगराज अधिकारी कास्की क्षेत्र नं. १ ३९३४२ बिजयी यज्ञबहादुर थापा – नेपाली कांग्रेस(२५८२६)
३ कृष्णकुमार श्रेष्ठ किसान तनहूँ क्षेत्र नं. १ ३४४८० बिजयी रामचन्द्र पाैडेल – नेपाली कांग्रेस(२७६५३)
४ केपी शर्मा अोली झापा क्षेत्र नं. ५ ५७१३९ बिजयी डा. खगेन्द्र अधिकारी – नेपाली कांग्रेस(२८२९७)
५ दलबहादुर रानामगर पाल्पा क्षेत्र नं. १ ३२५४९ बिजयी विजयराज घिमिरे – नेपाली कांग्रेस(२३९९३)
६ हिराचन्द्र केसी दाङ क्षेत्र नं. ३ ४०२८७ बिजयी दीपक गिरी – नेपाली कांग्रेस(३३७३०)
७ केदार सिग्देल तनहूँ क्षेत्र नं. २ ३२९२४ बिजयी शंकर भण्डारी – नेपाली कांग्रेस(२९६४५)
८ नारायणप्रसाद खतिवडा नुवाकोट क्षेत्र नं. २ ३६८९२ बिजयी अर्जुननरसिंह केसी – नेपाली कांग्रेस(२६३३५)
९ र्इश्वर पोखरेल काठमाडाैं क्षेत्र नं. ५ २३०२९ बिजयी डा. प्रकाशशरण महत – नेपाली कांग्रेस(१३१६९)
१० राजबहादुर बुढा दैलेख क्षेत्र नं. २ २३३२३ बिजयी शिवराज जोशी – नेपाली कांग्रेस(१६६३४)
११ रविन्द्रराज शर्मा दैलेख क्षेत्र नं. १ २३७६७ बिजयी दीपककुमार शाही – राप्रपा(१७२०३)
१२ ध्रुव शाही सुर्खेत क्षेत्र नं. १ ३६७५९ बिजयी पूर्णबहादुर खड्का – नेपाली कांग्रेस(३३३७७)
१३ गणेश पहाडी सिन्धुली क्षेत्र नं. १ ३२५२९ बिजयी प्रेमचन्द्र दाहाल – नेपाली कांग्रेस(२२३८९)
१४ सोमप्रसाद पाण्डे पाल्पा क्षेत्र नं. २ ३४८९९ बिजयी हरिप्रसाद नेपाल – नेपाली कांग्रेस(२४५५४)
१५ महेश बस्नेत भक्तपुर क्षेत्र नं. २ ३६४१२ बिजयी दमननाथ ढुंगाना – नेपाली कांग्रेस(१८६८७)
१६ गोकर्ण विष्ट गुल्मी क्षेत्र नं. २ ३४६१८ बिजयी चन्द्रबहादुर केसी – नेपाली कांग्रेस(२०१५६)
१७ प्रदीप ज्ञवाली गुल्मी क्षेत्र नं. १ ३७८१४ बिजयी चन्द्र भण्डारी – नेपाली कांग्रेस(३०२५६)
१८ सुवासचन्द्र नेम्वाङ इलाम क्षेत्र नं. २ ३३५१४ बिजयी केशव थापा – नेपाली कांग्रेस(२६८६०)
१९ झलनाथ खनाल इलाम क्षेत्र नं. १ ३६८०७ बिजयी भुपेन्द्र कट्टेल – नेपाली कांग्रेस(१९६२७)
२० घनश्याम भुसाल रूपन्देही क्षेत्र नं. ३ ३२८६६ बिजयी दीपक बोहोरा – राप्रपा प्रजातान्त्रिक(२७४२२)
२१ विष्णु पाैडेल रूपन्देही क्षेत्र नं. २ ४४००९ बिजयी युवराज गिरी – नेपाली कांग्रेस(२१९४६)
२२ लालप्रसाद सावाँ लिम्वू झापाक्षेत्र नं. ४ ४३५१५ बिजयी देउकुमार थेवे – नेपाली कांग्रेस(२६८२२)
२३ कृष्ण दाहाल मकवानपुर क्षेत्र नं. १ ४०६३१ बिजयी कमल थापा – राप्रपा(३४६५८)
२४ विरोध खतिवडा मकवानपुर क्षेत्र नं. २ ४४७४४ बिजयी महालक्ष्मी डिना उपाध्याय – नेपाली कांग्रेस(३२६८१)
२५ बिशाल भट्टरार्इ खोटाङ क्षेत्र नं. १ ३६३२९ बिजयी सरस्वती वजिमय – नेपाली कांग्रेस(२२४३२)
२६ दामोदर भण्डारी बैतडी क्षेत्र नं. १ ३९५२४ बिजयी नरबहादुर चन्द – नेपाली कांग्रेस(२८२९१)
२७ जगत विश्वकर्मा कास्की क्षेत्र नं. ३ ३२६९० बिजयी शुक्रराज शर्मा – नेपाली कांग्रेस(२४३०४)
२८ राजेन्द्र रार्इ धनकुटा क्षेत्र नं. १ ३७३३३ बिजयी सुनिलबहादुर थापा – राप्रपा प्रजातान्त्रिक(२६८७४)
२९ नवराज सिलवाल ललितपुर क्षेत्र नं. १ २६९४६ बिजयी उदयशम्शेर राणा – नेपाली कांग्रेस(२०७२९)
३० कृष्णगोपाल श्रेष्ठ काठमाडाैं क्षेत्र नं. ९ २२८५२ बिजयी ध्यानगोविन्द रञ्जित – नेपाली कांग्रेस(१४८०२)
३१ माधवकुमार नेपाल काठमाडाैं क्षेत्र नं. २ २७३६६ बिजयी दिपक कुइँकेल – नेपाली कांग्रेस(१४९०२)
३२ रामवीर मानन्धर काठमाडाैं क्षेत्र नं. ७ १८१०२ बिजयी विक्रमबहादुर थापा – राप्रपा(१००७९)
३३ रविन्द्र अधिकारी कास्की क्षेत्र नं. २ २७२०७ बिजयी देवराज चालिसे – नेपाली कांग्रेस(१८६६१)
३४ पार्वत गुरूङ दोलखा क्षेत्र नं. १ ५५९५४ बिजयी रूद्र खड्का – नेपाली कांग्रेस(२४८१३)
३५ कृष्ण रार्इ काठमाडाैं क्षेत्र नं. ३ १९१६९ बिजयी अम्बिका बस्नेत – नेपाली कांग्रेस(१४८८४)
३६ बसन्तकुमार नेम्वाङ पाँचथर क्षेत्र नं. १ ३८६४२ बिजयी भीष्म अाङदेम्बे – नेपाली कांग्रेस(२८०२५)
३७ खेम लोहनी धादिङ क्षेत्र नं. २ ३६२५६ बिजयी दिलमान पाख्रिन – नेपाली कांग्रेस(३५६१६)
३८ घनश्याम खतिवडा मोरङ क्षेत्र नं. १ ३७५२४ बिजयी डिगबहादुर लिम्वू – नेपाली कांग्रेस(३१४३६)
३९ शेरबहादुर तामाङ सिन्धुपाल्चोक क्षेत्र नं. २ ३८४०१ बिजयी पशुपति समशेर राणा – राप्रपा प्रजातान्त्रिक(३०३६९)
४० यज्ञराज सुनुवार अोखलढुंगा क्षेत्र नं. १ ३२५८० बिजयी रामहरि खतिवडा – नेपाली कांग्रेस(२७३३७)
४१ जीवनराम श्रेष्ठ काठमाडाैं क्षेत्र नं. ८ १३३९७ बिजयी नविन्द्रराज जोशी – नेपाली कांग्रेस(१२९९३)
४२ लालबाबु पण्डित मोरङ क्षेत्र नं. ६ ३३९४१ बिजयी डा. शेखर कोइराला – नेपाली कांग्रेस(३३२६६)
४३ भूमि त्रिपाठी धादिङ क्षेत्र नं. १ ४९१२१ बिजयी विश्व अर्याल – नेपाली कांग्रेस(२१९६८)
४४ भानुभक्त ढकाल मोरङ क्षेत्र नं. ३ ४२४१३ बिजयी सुनिलकुमार शर्मा – नेपाली कांग्रेस(४०५०७)
४५ डा. सूर्य पाठक बाग्लुङ क्षेत्र नं. १ ३३६५७ बिजयी चम्पादेवी खड्का – नेपाली कांग्रेस(२०६१६)
४६ कृष्णलाल महर्जन ललितपुर क्षेत्र नं. २ २७७१३ बिजयी चन्द्र महर्जन – नेपाली कांग्रेस(१६९४५)
४७ योगेश भट्टरार्इ ताप्लेजुङ क्षेत्र नं. १ २९४७९ बिजयी केशव दाहाल – नेपाली कांग्रेस(१६८८८)
४८ गणेश ठगुन्ना दार्चुला क्षेत्र नं. १ २८९९८ बिजयी विक्रम सिंह – नेपाली कांग्रेस(२२२३३)
४९ धनबहादुर बुढा डोल्पा क्षेत्र नं. १ ११७६१ बिजयी अंगद बुढा – नेपाली कांग्रेस(३१६७)
५० लालबहादुर थापा बाजुरा क्षेत्र नं. १ २८०६५ बिजयी कविराज पण्डित – नेपाली कांग्रेस(२३१८१)
५१ गोपाल बम मुगु क्षेत्र नं. १ १३०३४ बिजयी हस्तबहादुर मल्ल – नेपाली कांग्रेस(९८६१)
५२ भुपेन्द्रबहादुर थापा म्याग्दी क्षेत्र नं. १ २३३०८ बिजयी खम्वीर गर्वुजा – नेपाली कांग्रेस(२०९८०)
५३ भैरवबहादुर सिंह बझाङ क्षेत्र नं. १ ३४६१२ बिजयी पृथ्वीबहादुर सिंह – नेपाली कांग्रेस(२६९१०)
५४ प्रेमप्रसाद तुलाचन मुस्ताङ क्षेत्र नं. १ ३५४४ बिजयी रोमी गाैचन थकाली – नेपाली कांग्रेस(३१८१)
५५ पाल्देन छोपाङ गुरूङ मनाङ क्षेत्र नं. १ २३०० बिजयी टेकबहादुर गुरूङ – नेपाली कांग्रेस(२०२१)